1
1
1

блог користувача redactor

Лікування риболовлею

Залишайся щасливим  і здоровим – рибаль !

ROCKETCARP-2015

Команда «Рибальська жилка» з Луцька стала переможцем всеукраїнського турніру зі спортивної ловлі коропа «ROCKETCARP-2015».

Змагання тривали протягом 7-12 липня на водосховищі у селі Кричевичі Ковельського району, – інформує Федерація риболовного спорту Волинської області.

НА ВОЛИНІ СПАЛИЛИ 50 БРАКОНЬЄРСЬКИХ СІТОК

Про це повідомили у Федерації риболовного спорту Волинської області.

Кричевичівське озеро належить територіальній громаді села. Нещодавно Федерація риболовного спорту Волині підписала з громадою Меморандум про співпрацю. Спортсмени-рибалки і Кричевичівська сільська рада домовилися про те, що будуть популяризувати спортивну риболовлю. Розробили навіть цілий проект: «Виховання серед населення бережливого ставлення до природи через популяризацію любительської і спортивної риболовлі».

Фестиваль "Дитячий поплавок"

25.04.15 у с. Кричевичі, Ковельського р-ну відбувся дитячий фестиваль із ловлі риби поплавцевою вудкою, а також свято спортивних дитячих ігор.


Організатор - Федерація риболовного спорту Волинської області.

 

Кубок рибалок підприємства «Волиньгаз»

Президент Федерації риболовного спорту у Волинській області

_____________Д. Ф. Шихотаров

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення Кубку рибалок підприємства «Волиньгаз»з лову риби вудкою

1. Мета та завдання. Змагання проводяться з метою популяризації риболовного спорту на підприємстві «Волиньгаз», а також підвищення спортивної майстерності, визначення кращих рибалок-переможців та призерів змагань, пропаганди здорового способу життя та дозвілля.