CARP PRO Чемпіонат Східної Європи 2019

CARP PRO Чемпіонат Східної Європи 2019.
«Я ніколи не програю. Або я перемагаю, або чогось навчився». Не знаю, хто перший це сказав, але саме ця фраза дуже точно описує турнір “Carp Pro Чемпіонат Східної Європи” і виступ в ньому клубу РК Кричевичі.
Традиційний весняний турнір проводиться вдруге. В 2018 році клуб РК Кричевичі переміг, одесити були другі, гості ж не змогли скласти гідної конкуренції. Якби ставки на переможця 2019 приймали букмекерські контори, то хтось міг би заробити досить хорошу суму, бо, звичайно ж, саме дві українські команди вважались фаворитами.
Результати жеребкування нас не дуже цікавили, так як сектори на Кричевичах всі одинакові. В зоні А я та Кішик Сергій; ліворуч поляки, праворуч дуже сильна одеська команда «Нерпа». В зоні В Григоращенко Микола та Старчук Михайло; сусіди – Польша та Білорусь. В зоні С ми отримали крайній сектор, маючи праворуч в сусідах поляків; Я не пам’ятаю жодного турніру, коли в цю пору року короп не був активним протягом всього турніру. То ж і тактика клубом була вибрана відповідна – багато корму з ціллю поставити рибу. І саме це і стало фатальною помилкою, яка завадила клубу перемогти. Короп ніяк не хотів виходити з глибини, категорично відмовляючись підходити близько до тієї гори важкого корму, яку ми насипали в свім. Але ми вперто притримувались вибраної тактики, чекаючи активну рибу. Чекали три доби – марно. Лише в останній день ми кардинально змінили тактику, загодувавши легким кормом, і всі почали ловити. Але, нажаль, це нам дало можливість лише догнати лідерів, але не обійти їх. Врезультаті команда з Білорусі з результатом 7 балів здобула «Золото», з чим я їх і вітаю; а ми, команда Польщі та одесити маємо по 8 балів. При однаковій кількості вирішальною є загальна вага виловленої риби. То ж Польща друга, Одеса третє місце. Ми на трохи незвичній для себе четвертій сходинці. Висновки зроблені, готуємось до наступних турнірів.

До зустрічі на водоймах!