Сімейна риболовля.Method Mix Belachan/Tiger Nut c.Пристань Львівська обл

Вчора, 5 липня (неділя), удвох з дружиною рибалили між першим і другим озерами.
Погодка була суха, було дуже жарко, невеличкий вітерець.
Риба була дууууууже активна, кльов був просто шалений. Помітно було, що риба вже віднерестилася і зараз усі її думки зайняті їжею. Навіть невеличкі коропці вагою 2-2,5 кг видавали такі паровози, наче це риби 5+.
І я і дружина мали по 3 фідера, ловили на флет. Кидали по 2 фідера на перше озеро (для душі) і по одному на друге озеро (був план купити дві рибки).
5 з 6 точок були робочими, з приблизно однаковою кількістю покльовок. Одна не працювала але це була дистанція 35-40 метрів, пікер 3,3 тому це було очікувано.
Дві точки працювали відразу, решту довелося закормити ракетою і тоді пішла жара.
Цього разу, вирішив спробувати корма, попапи і вафтерси Bounty (натхненний відяшками риболова, якого я дуже поважаю – Володі Єлісєєва). Корми використовував Bounty Belachan, Bounty Tiger Nut ну і звісно ж Marine Hallibut Method Mix. Не можу виділити якийсь один корм, Всі 3 були однакові робочі. З попапів теж працювали купа різних, важко виділити один. Більше ми використовували солодкі смаки. В мене фаворитом, мабуть був – малина (бо я сам дуже люблю цей запах), в дружини – слива. Кормив точки теж продукцією від Bounty (пєлєц, бойли, ліквід), конопля Robin, кукурудза бондюель.
Сумарний наш результат: 27 коропів (найбільший близько 4 кг), 1 амур (4,5 кг) і 1 карась (0.5 кг). Клювало рівномірно цілий день, провали були максимум на 35-40 хв.
Апогеєм дня були 5 (!!!) одночасних покльовок ))) Це була жесть, але всі риби були витягнуті!
.