Як не опустити руки, коли риба не клює, або звіт з турніру UFFL (Українська Флет-Фідерна Ліга) на Кричевичах, I етап

17 червня 2022 року. 9 година ранку, щойно відбулось жеребкування першого етапу турніру UFFL.

О 12 старт, але ми не можемо поїхати в сектор, щоб готувати корм, бо скоро буде нагородження призерів турніру Runferry Carp Navigator, який щойно завершився, і який ми в дуже складній боротьбі виграли, наловивши майже півтори тонни риби за 4 доби. Звіт з цих змагань можна переглянути тут

Коли ми заїхали в сектор, інші команди вже склали табір і готували прикормку.  Часу обмаль, то ж доводиться все робити бігом. Складаємо палатку, палки, род-под, ледь встигаємо вчепити флети і закинутись…

Програма

Ми їхали одразу на два турніри, і програму SQUID / BLOODWORM брати з разрахунку двох турнірів. Але так вийшло, що все повністю викинули на попередніх змаганнях. Тож попросили команду «Char Studio», котра теж брала участь, привезти нам зі Львова. Але нашого улюбленого Сквід / Блудворм не було в наявності, то ж ловимо на програму KRILL / CRANBERRY:

⁃бойли варені та розчинні;

⁃пелец AMINO і TROUT;

конопля;

тигровий горіх;

FRESH XS;

DOPING;

⁃метод-мікс KRILL;

⁃насадки BITURBO 8 та 10 діаметру, поп-ап MULTICOLOR.

Палки Спортекс Рапід Дістанс – купили собі 4 шт нових. Одразу скажу – хороша палка для дальніх дистанцій. Флети наші, BOUNTY, 60 грам.

Формат

Три таблиці:

⁃загальна вага;

⁃сума трьох найбільших риб;

⁃біг-фіш.

Тривалість – дві доби.

Старт

Такого початку турніру в мене ще ніколи не було. Все, що б ми не робили, не виходило – флети відстрілювали, точки вибрали неправильно, точно кидати не виходить, спомби відкриваються і на березі, і в повітрі…

І ми просто спостерігаємо, як сусіди ловлять рибу, а самі зробити нічого не можемо…  На вечірнє зважування був ось такий протокол:

У нас одна випадкова риба, 18,5 балів і передостаннє місце! Насправді, після того, як на попередньому турнірі ми піймали майже півтори тони риби, всі були дико втомлені фізично та виснажені морально. Але найгірше – мізки не працювали зовсім. То ж було прийняте незвичне, однак водночас дуже правильне рішення – ми закинули палки на «Біг Фіш» і всі троє пішли спати, не планувавши до ранку перекидатись. До речі, якраз в цю ніч ми піймали свою найбільшу рибу на цьому турнірі – 12,320 кг.


Логічно, що на ранок ми ще більше відстали від лідерів, які працювали, поки ми відсипались:

Другий день

Дуже складно забрати рибу в сусідів, які її поставили на точку. Саме з вирішення такої задачі почався наш другий день. Робимо все з нуля – нові точки (сподіваємось, що риба з‘їла той корм, що ми вчора накидали), перезакидання раз в 15 хвилин, активний корм. Голова працює добре, помилок не робимо, флети вже не відстрілюють. Правда, результату особливого це не дає – від ранку до обіду в нас один тузік на 2 кг, і ми ще більше відстали від лідерів:

Екватор турніру

П’яте місце з семи команд…

І ось тут дуже важливий психологічний момент. У причепі десь валяється пляшка віскі; в підсвідомості хтось каже: «Відпочинь, розслабся, ти на минулому турнірі відпахав і виклався – два турніри підряд забагато…»

Важливо не здатися, а, зібравши себе докупи і, стиснувши зуби, продовжити працювати! То ж далі перекидаємось раз в 15 хвилин, качаємо точки, намагаємось таки забрати рибу в наших сусідів. Мотивує те, що розриви невеликі. 50 кг на Кричевичах можна піймати за годину, якщо риба зайде на точку, та й просто опускати руки не в наших правилах. Потрохи починає виходити – 10-15 метрів за точкою ми таки знаходимо активну рибу, яка періодично починає прокльовувати.

Вечірній протокол:

З обіду до вечора ми ловимо дев‘ять риб вагою майже 60 кг, одна з них 11+, що піднімає нас і по загальній вазі, і по сумі трьох найбільших риб. Це одразу виводить нас на друге місце в турнірній таблиці.

Ніч

Далі все дуже просто – ми ловимо так, як звикли. Риба на точці стоїть, і нікуди вже не дінеться:


При не дуже активній рибі нам вдається піймати за ніч 7 хвостів, три з яких 9-10 кг.

Це дає змогу нам вийти на перше місце не лише по загальній вазі, а й по сумі трьох найбільших риб. В нас чотири бали, і ми перші.

Фініш

Трохи висновків:

1.Все-таки складно відіграти 2 змагання підряд, зовсім без перерви.

2.Навіть, якщо  ви останні в турнірній таблиці, змагайтесь до останньої хвилини – завжди є шанс виграти.

3.Дуже мене тішить, що в цьому сезоні команди на нашій програмі показують надзвичайно сильні результати на різних водоймах – перші чотири команди в турнірній таблиці на  ТМ BOUNTY.

Дякую всім учасникам за емоції та адреналін, суддям за бездоганну роботу. Вітання призерам – команді “BOUNTY Jambo Mambo» та команді «Turbo» з другим і третім місцем. «Char Studio» не вистачило однієї рибки, щоб з четвертого місця перескочити на друге. Певно, можна згадати якийсь схід через гачок, що невчасно замінили, чи перезаброс, який не зробили вчасно..)

НХНЛ!

Слава Україні!