Як впіймати ПІВТОРИ ТОННИ риби

120 тисяч гривен для потреб ЗСУ зібрано на турнірі. Спортсмени відмовились від призів на користь армії. Компанія RUNFERRY, спонсор турніру, витратила ці кошти на потреби армії.

Червень  2022 року. Як правило, за квітень-травень ми вже встигали взяти участь в кількох змаганнях, але в 2022-му через навалу рашистської орди довелось коригувати плани. 13-17 червня 2022 року – перший турнір на Кричевичах RUNFERRY Carp Navigator. Турнір по завозу, 7 команд,  формат – три таблиці:

  1. Загальна вага;
  2. Біг-фіш;
  3. П‘ять найбільших рибин.

Не найкращий для нас формат, бо ми більш впевнено себе почуваємо, коли враховується лише загальна вага, але надзвичайно цікавий, бо одна велика риба перед  фінішем може з ніг на голову перевернути всю турнірну таблицю.

Турнір для нас принциповий, бо в двох попередніх турнірах по завозу ми займали друге місце. Цю традицію потрібно було поламати – їхали тільки перемагати!

                                                                                                             

                                                                                                       

                                                     

Підготовка

Їдемо втрьох – Я, Ігор та Сергій Яцик. Треба четвертого. Але нікого з нашого клубу взяти не можемо, бо хтось на передку захищає країну, хтось волонтерить, хтось просто не має часу. Де взяти четвертого? Вирішую написати в нашій групі viber «Академія рибалки», що візьмемо в команду будь-кого, хто хоче навчитись ловити рибу. Хто перший напише, того і візьмемо. В нас нема жодних секретів, ми ловимо так, як розповідаємо, то ж нема що ховати. Зголошується хлопчина з Ковеля, який потім відмовляється (з роботи не відпустили). Їдемо троє. Але вже на водоймі підходить інший хлопець – Володимир, який проситься на один день з нами порибалити. Беремо його в команду – нас знову четверо!

 

Жеребкування

Дуже хотілось витягнути сектор з будинком, але маємо 24 сектор. Вітер дує в зону В, тож  є непогані шанси ловити не дуже далеко, що мало б значно скоротити час на завіз та виважування. Це плюс. Правда, ще двом нашим суперникам вітер теж дує. І одна з цих двох команд команда, де капітан Михаць Ярослав, – однозначно основний конкурент. Тож буде цікаво!

 

Старт

Готуємо прикормку:

  1. Варимо коноплю та горіх; горіх заливаємо FRESH XS SQUID / BLOODWORM та DOPING
  2. Ріжемо варені бойли SQUID / BLOODWORM 24 діаметру на 8 частин, все заливаємо фрешем і допінгом;
  3. пелетс  Аміно 6 діаметр теж заливаємо.
  4. розчинний бойл  SQUID / BLOODWORM даємо тільки на старті.

                                                                                                         

Тактика

Формат, нагадую, три таблиці, дві з них спонукають ловити велику рибу. Але ми вирішуємо на старті ловити все підряд, щоб відірватись від суперників по загальній вазі. А потім, в разі потреби, збільшити фракцію і структуру корму, щоб ловити велику рибу. Забігаючи наперед, скажу, що цю тактику довелось кілька разів коригувати..)

Точки робимо 4 штуки, всі на бровці (перехід з твердого на мул). Дві з них годуємо дуже інтенсивно, дві інші годуємо дуже дозовано на випадок, якщо доведеться ловити не на бровці та міняти точки.

 

Перша доба

В нас все за планом. Риба одразу стає на корм,  клює, як з кулемета.

 

                                                                                                     

 

396 кг риби ми піймали за першу добу! Більше, ніж на 100 кг ми змогли відірватись від другого місця. Але це лише загальна вага. По таблиці Біг-фіш ми другі, по трьох найбільших рибах треті. То ж в сумі маємо 6 балів, і це лише друге місце. Приймається колективне рішення змінити тактику – забираємо з корму все розчинне, збільшуємо фракцію, трохи по-іншому розставляємо палки і намагаємось ловити велику рибу, бо по-іншому першого місця нам не бачити.

   

 

Друга доба

Зміна тактики одразу приносить результат, і красень вагою 18 кг 260 грам в нас на маті!

 

                                                                                                     

Ура! Ми тепер перші в номінації «Біг-фіш» і другі по сумі п‘яти найбільших риб:

У результаті з чотирма балами ми виходимо на перше місце,  5 балів – в наших основних конкурентів. Але є халепа. Зміна тактики різко зменшила кількість покльовок, і, якщо на ранок ми вигравали в другого місця 100+ кілограм, то на 14.00 другої доби розрив скоротився до 40 кг. Це дуже небезпечно, то ж знову вирішуємо змінити тактику і ловити далі все підряд. Знову в корм додаємо пелетс, зменшуємо фракцію, повертаємо назад в початкові точки палки.

Це знову ж таки дає результат, і на кінець другої доби ми вже маємо 80 кілограм в плюсі.

Так до кінця турніру ми ловили все підряд, бо розриви були критичними і не давали нам можливості перейти на ловлю великої риби. Дивились в бінокль за конкурентами, сподіваючись, що вони не піймають рибу, більшу ніж 18,26 кг, бо це автоматично викинуло б нас на друге місце.

На фініші ми:

                ⁃              перші по загальній вазі;

                ⁃              другі по сумі п‘яти найбільших риб;

                ⁃              треті по Біг-фішу.

Це 6 балів, і це перше місце! Всього на 1 бал менше, ніж в наших основних конкурентів.

 

Трохи статистики:

  1. За 4 доби ми піймали 1423 кг риби – це наш особистий рекорд;
  2. За 4 доби на сім команд піймали 5 тон 176 кг риби.

 

                                                                                                                 

 

Дууууже цікавий, адреналіновий і рибний турнір. Призерів вітаю з другим і третім місцем! Всім учасникам велике СПАСИБІ за боротьбу до останньої секунди; компанії RUNFERRY дякую за підтримку турніру; спортсменам всім спасибі за те, що відмовились від призів, і весь призовий фонд – 120 тисяч гривен компанією RUNFERRY відправлено на потреби ЗСУ.

Нагородження о 9.00, а о 12.00 починається новий турнір по ловлі на флет – UFFL. Як ми, втомлені після чотирьох діб і невиспані будемо ловити?

Але про це в наступному звіті…

До зустрічі на водоймах! НХНЛ!

Слава Україні!