Звіт, «Трініті 200», травень 2019 р.

Ось і ми відкрили сезон. Як завжди, не на простій рибалці, а на змаганнях, які ми запланували, як тренування в рамках підготовки до Чемпіонату України. Турнір зібрав 24 команди з трьох країн. Крім українських, приїхала команда з Литви і чотири команди з Білорусі. Жеребом нам випало змагатись в секторі С7. Ліворуч в крайньому секторі С8 дуже сильна команда Карптайн з міста Фастів, в складі якої неодноразовий призер багатьох змагань та учасник кількох чемпіонатів світу Юрій Василенко, в якого, доречі, вчора було день народження, з чим я його ще раз вітаю.  Крім того разом з нами в зоні С змагалось багато сильних команд, в тому числі «Трініті», яка «живе» на Прилбичах, і команда «Карбон», що теж багато років ловить успішно на цій водоймі. Погодні умови, нажаль, не дозволили цим двом командам включитись в боротьбу, то ж змагання за перше місце було між нами і «Карптаймом». Рибка ще не відійшла від зими, в’яла, неактивна, на корм не ставала. Довелось одразу відмовитись від улюбленої тактики, бо зрозуміло, що, висипавши велику кількість корму, ризикуємо фінішувати з результатом, близьким до нуля. Перші 2,5 доби ситуація була рівна, і ми, навіть , на кілька кг випереджали суперників. Але фатальна помилка в підготовці до третьої ночі завадила отримати потрібний результат на ранок.   Сусіди ж, навпаки, успішно використовували всі переваги свого крайнього сектору, працювали правильно і безпомилково. Закономірний результат – «Карптайм» перші в зоні, «Кричевичі» другі.
В зоні А перемогу виборов Житомирський КК, чітко реалізувавши перевагу крайнього сектору А1, чим не залишив суперникам жодних шансів. Це дуже важлива перемога, яка однозначно додасть впевненості клубу в боротьбі на Чемпіонаті та Кубку України.
В зоні В вже після першої доби всім стало зрозуміло, що Дамір Шихотаров і Волинський КК, витягнувши, знову ж таки, крайній сектор, зону виграють.
Ефективність тренування десь 30-40%, бо через місяць на Чемпіонаті України буде набагато тепліша вода і зовсім «інша риба». Але, незважаючи на це, ми отримали море задоволення, бо завжди залюбки їздимо на Прилбичі. Чудова водойма з великою достатньо великою кількістю коропа і постійними сюрпризами. «Нахрапом» її не візьмеш – тут треба вміти ловити, знати особливості, підібрати правильний корм і тактику. Велике СПАСИБІ Тарасу Романовичу за Прилбичі; Михацю Ярославу за турнір; всім спортсменам, і, особливо, команді «Карптайм» за емоції та адреналін; суддівській колегії на чолі з Віктором Шанюкевичем за чесну і професійну роботу, вболівальникам за підтримку.
Ну а в нас є пів дня на відпочинок – завтра стартуємо на Кричевичі, де розпочинається «Чемпіонат Східної Європи».
До зустрічі на водоймах!