Бойли SQUID/BLOODWORM
Привіт, друже!
В тебе в руках новинка сезону 2021 – бойли SQUID/BLOODWORM від торгової марки BOUNTY.
Ми особисто тестуємо всі смаколики перед тим, як запускати серійне виробництво. Причому, ці тести проводяться не лише на звичайних рибалках, а й на змаганнях. І лише після того, як бойл покаже свою роботу в сильній конкуренції при пресингу, ми можемо спокійно його рекомендувати, бо впевнені в тому, що при правильному використанні програма принесе багато покльовок.
Поєднання високоякісних інгредієнтів та унікального чемпіонського досвіду гарантовано перетворюється в феноменальний результат. Швидкодіючі стимулятори апетиту приваблюють коропа, а рибна мука найвищого ґатунку разом з тваринними, рослинними та молочними білками спонукають коропа повернутися саме у твій сектор. Але для досягнення поставленої мети самих бойлів недостатньо – потрібно знати, як правильно ними користуватись. Запам’ятай: ти не зможеш витягнути з води те, що вже туди вкинув. Тому уважно прочитай цю інструкцію, перш ніж їхати на водойму.
1. Фракція
Варені бойли великих діаметрів цілими можна кидати у воду лише тоді, коли на точці дуже багато риби й покльовка кожні 20 хвилин. В іншому випадку груба фракція з великою ймовірністю призведе до відсутності кльову.
Тож обов’язково візьми ніж і поріж:
- 24 діаметр на 8 частин
- 20 діаметр на 4 частини
- 18 та 16 діаметр на 2 частини.
Розчинні бойли мають дещо іншу мету. Якщо вареними ми годуємо рибу, то розчинними її приваблюємо. Розчинні можна кидати коброю, додавати в спод-мікс, перемолоти в сипучу фракцію і підмішувати до спод-міксу. Ми, РК Кричевичі, використовуємо розчинні бойли:
- в спод-мікс на старті в перемеленому вигляді, щоб швидше привабити рибу до кормових точок
- в спод-мікс тоді, коли немає покльовок, в перемеленому вигляді
- коброю вночі, коли розуміємо, що треба догодувати
- коброю вночі, щоб «постукати» – часто 5-10 бойлів, закинуті коброю, стають каталізатором покльовки.
2. Складові спод-міксу
Спод-мікс складається з 4-х інгредієнтів: бойл, пелетс, конопля і тигровий горіх. Все! Дуже важливо більше нічого не додавати, оскільки будь-який інший інгредієнт може зіпсувати риболовлю.
а) бойли варені ріжемо так, як описано вище. Якщо дно тверде, більше нічого з ними не робимо. Якщо ж в точці є багато намулу, то ОБОВ’ЯЗКОВО заливаємо бойли на 2 години водою з водойми, в яку додаємо максимум 20% ліквіду KRILL / ROBIN RED. Якщо цього не зробити, бойли через 2 години у воді будуть смердіти намулом, і, як ти розумієш, коропу не дуже смачно їх їсти.
б) пелетс потрібно вибирати свіжий! Це дуже важливо. Детально я розказав про це нижче:
Ще раз наголошую, дуже важливо, щоб пелетс, як і інші складові спод-міксу, був свіжий. Тому купуйте його лише в перевірених виробників. Крім того, різні види пелетса відрізняються між собою складом, тому потрібно чітко знати, яка температура води буде на водоймі, та в залежності від цього вибирати вид та фракцію. Якщо не вмієш цього робити, допоможе наш менеджер, спортсмен з багаторічним досвідом Володимир +38 (097) 821 64 05 .
Пелетс заливаємо ліквідом KRILL / ROBIN RED, попередньо розбавленим з водою (50 мл ліквіду і 50 мл води на 1 кг пелетса), залишаємо на 1 годину, періодично перемішуємо. Задача – надати частково запаху, аналогічного бойлам.
в) тигровий горіх буває різним – хімічний склад залежить від умов, в яких його вирощують. Якщо простіше – чим більше сонця, тим він солодший. Крім того, дуже важливо, щоб горіх був урожаю минулого року, а не той, що лежить вже 3 сезони у когось на складі. Горіх заливаємо водою з водойми та варимо до готовності (3-5 годин). Знімаємо з вогню, даємо вистигнути до температури приблизно 40 градусів і доливаємо ліквід KRILL / ROBIN RED. Перемішуємо, залишаємо на кілька годин. Задача аналогічна – надати йому потрібного запаху. Ви, можливо, цього запаху не помітите, але короп його відчує обов’язково. Детально, як варити тигровий горіх, нижче.
г) коноплю теж вибираємо урожаю минулого року. Відрізнити складно, тож потрібно мати надійного продавця. Не намагайтеся зекономити пів долара на кілограмі – буде гірший результат. Заливаємо водою і ставимо варити. Варимо, поки не відкриється. Детальніше нижче:
Коноплю ліквідом не заливаємо!
3. Приготування спод-міксу
Безпосередньо перед годуванням бойл, пелетс і горіх кидаємо в одне відро, коноплю в інше. Робіть ту дозу прикормки, яку плануєте викинути за одне годування. Не потрібно готувати зранку три відра, щоб вистачило на цілий день.
4. Пропорції спод-міксу
Дуже багато рибалок закінчують сесію з нульовим результатом саме тому, що не можуть підібрати потрібні пропорції. Як годувати, щоб гарантовано не зіпсувати собі риболовлю? Ми на водоймі, де не знаємо ні кількості риби, ні активності кльову. Спрогнозувати улов ми теж не можемо. На старті знаходимо кормові точки і в кожну кидаємо по 5-7 спомбів корму. В кормі 25% коноплі, 25% перемеленого тигрового горіха, 25% дрібнофракційного пелетса та 25% розчинного бойла (частину перемолоти). Увага! На старті не варто давати варений бойл. Поки нема покльовок, годуємо таким спод-міксом. Варений бойл додаємо лише тоді, коли риба прийшла на точку і починає клювати. Більша активність – більше вареного бойла, менша активність – менше. При дуже активній рибі кількість вареного бойла може складати 50% від загальної кількості корму. На спортивних водоймах інколи можна годувати виключно вареним бойлом. Але ще раз хочу наголосити – поки немає покльовок, варений бойл не додаємо.
Для чого ми це пишемо?
Бо колись, 8 років тому, ми теж нічого не знали і не вміли. І оскільки не було в кого спитати, доводилось до всього приходити через власний досвід та витрачені кошти на сміття, яке нам “впарювали” продавці магазинів. Майже всі спортсмени тримають в таємниці свої напрацювання, бо вважають, що перемоги в турнірах досягаються якимись суперсекретними насадками і тактиками…) В нас інший підхід – цілком відверто ділимось досвідом, здобутим на сотнях комерційних турнірів і ЧЕМПІОНАТАХ СВІТУ для того, щоб ти отримав результат!
Результат – це відпочинок на природі з друзями під спів диких пташок та чудову мелодію сигналізатора!
Результат – це адреналін від боротьби з сильним суперником і дикий кайф від нелегкої перемоги!
Результат – це незабутні відчуття, коли даруєш життя, відпускаючи коропа в рідну стихію!
Результат – це кубки та медалі, що постійно нагадують про пережиті емоції!
А для нас результат – це зворотній зв’язок. Тож будемо безмежно вдячні, якщо фото свого улову відправиш в вайбер на номер +38 (097) 821 64 05. І кілька слів про те, де зловив, скільки важить, на що зловив і якою програмою годував. З нас – приємний бонус.
Крім того, зателефонувавши за номером +38 (097) 821 64 05, ти зможеш скористатись послугою “Замов програму”, яка тисячам рибалок допомогла в минулому сезоні! Скажи нам, де і коли збираєшся рибалити, і ми підберемо програму для змагань чи простої риболовлі під твою водойму і конкретні умови – повір, це в кілька разів підвищить шанси на успіх. Причому, ти отримаєш не лише програму, а, що найважливіше, чітку інструкцію, як нею користуватись! Ось деякі звіти людей, що скористались послугою “Замов програму”:
- BOUNTY в Італії;
- 1 місце, турнір в Польщі;
- Короп 20 кг на Кричевичах
- О. Підкова, 1 місце турніру “Сталкер”;
- 100 кг за 2 доби від початківця на дикій водоймі;
- 6 рибин від юнака 11 років;
- Дика водойма – розрив озера Біле;
- 3 місце турніру “IRON FISH”
- 6 рибин 15+
Нехай щастить тобі, друже!
Ні хвоста, ні луски!
На всі питання ми відповімо в групі viber Академія рибалки
Заощадити кошти можна, придбавши прикормку на аукціонах:
Хочеш професійно навчитись ловити? Переглянь відео на нашому YOUTUBE каналі. Там лише корисна інформація, без води і реклами.
Прямі ефіри з рибалок і змагань, фото найбільших риб та інформація про життя нашой водойми в FACEBOOK Трофейне озеро КРИЧЕВИЧІ
Завжди раді бачити тебе на нашій унікальній водоймі Кричевичі – єдиному озері в Європі такого виду. Комфортні умови для відпочинку, розвинена інфраструктура, доступні ціни і дуже сильна велика риба – 99% відвідувачів стають постійними клієнтами. Тому сектор бронюй заздалегідь за номерами:
+38 (050) 017 21 62
+38 (097) 605 35 66
+38 (063) 626 75 17
P.S. БОНУС! Ти, напевно, хочеш знати, які помилки найчастіше допускають усі без винятку рибалки? Відповідь отримаєш на е-мейл через хвилину.