7 коропів та великі лящі на закормочні бойли Squid/Bloodworm. Біле Озеро

Звіт від Gennadiy Yer з триденної сесії на Білому озері. Результат – 7 коропів вагою від 3 до майже 8 кг та два бонусних лящі 4+ та 3 кг, один сход гарної риби та 1 обірваний поводок.
Хочу відмітити, що вперше рибалив на дикій водоймі без використання таких зернових як горох та кукурудза. Лише бойли, пелетс, конопля та невелика кількість тигрового горіху. В кормовій програмі використав бойли BOUNTY SQUID/BLOODWORM – варені 20 мм 4 кг, розчинні 24 мм 3 кг, та пелетс 14 мм 6 кг, просочений ліквідом аналогічним бойлам.
На третю добу різко зіпсувалась погода – дощ, сильний, майже штормовий вітер та похолодання. Докинути до закормленої точки вдавалось лише без стіку, тільки поп-ап 8 мм на гачку №6. Але й в таких умовах мені вдалося піймати ще двух чудових коропів вагою 6,800 та 7,620. Їх фото перші в даній публікації.
Мій напарник в своєму закормі використав горох, коноплю та невелику кількість пелетсу. Його результат значно скромніший – 1 короп майже 8 кг, 1 лящ 3 кг і один сход в густій траві. Першу покльовку він отримав більш як через добу після закорму. У мене ж риба підійшла вже зранку, через декілька годин від старту 🙂
Так що дика риба позитивно оцінила бойли та ліквіди Squid/Bloodworm від BOUNTY, і тому планую наступного разу потестувати на Білому озері інші смаки цієї ж марки, можливо це буде SHRIMP/KRILL.