Чотири найпоширеніші міфи про Мар‘ївку

Я не претендую на істину, просто висловлюю свою думку:

  • Міф номер 1 – треба відсікати незалік.

Нещодавно Мар‘ївка поповнилась новими жителями. Карпики вагою 400-600 грам клюють інколи дуже активно. Але вони абсолютно не заважають ловити. Їх надто мало, щоб з‘їсти весь корм, а, як тільки заходить велика риба, ці тузики пропадають. Висновок – не треба ніяким чином їх відсікати, бо можна собі відсікти і їх, і залікового коропа теж.)

  • Міф номер 2 – щоб ловити велику рибу, треба великий бойл.

Абсолютно хибна думка. Останні турніри показали, що ті, хто годувався великою фракцією, сподіваючись ловити велику рибу, в результаті займав останні місця.

  • Міф номер 3 (найпоширеніший) – риба клює на бровках, твердих участках, переходах з твердого на намул, на джерелах, на руслі, на ямах, горбах і т. д.

Це все абсолютно неправильний підхід. Мар‘ївка – велика тарілка з великою кількістю риби і недостатньою кількістю природного корму. Тому, маючи велику конкуренцію за корм, вона клює всюди – і на бровках і на рівному; і на твердому і в намулі. Місце лову слід вибирати, враховуючи лише пресинг сусідів. Все. За всі змагання на Мар‘ївці ми жодного разу не складали маркер.

  • Міф номер 4 – кукурудза – це панацея.

Кукурудзу можна сипати лише в амурну точку, лише в деяких секторах і то лише тоді, коли короп дууууже неактивний (як було в нерест). При активному коропі хороший якісний бойл в кілька разів обіграє тактику зернових. Бойл має бути кращий і якісніший, ніж в конкурентів, і буде вам щастя.

Все написане виключно з власного досвіду. Хтось може з цим не погоджуватись, але нам це приносило результат. Оскільки в найближчий час на Мар‘ївці ми змагатись вже не будемо, вирішив викласти. Можливо, комусь знадобиться.