3 етап UFFL 2023 (Ukrainian fleet feeder league)

30.06.2023 - 02.07.2023

BOUNTY

3900 грн

098-888-84-38 (Єлісєєв Володимир)

Повернутись до всіх змагань Додати в календар

Короткий регламент турніру UFFL (Ukrainian fleet feeder league)

Організатор турніру: ТМ BOUNTY.

Дати проведення: 30.06-2.07; озеро BOUNTY

П’ятниця:

–           9.00 реєстрація;

–           9.30 жеребкування;

–           10.00 розміщення в секторах;

–           12.00  старт змагань.

Неділя:

–           12.00 фініш змагань;

–           14.00 нагородження переможців.

Короткий регламент турніру UFFL (Ukrainian fleet feeder league)

Організатор турніру: ТМ BOUNTY

 

 Кількість етапів:

–        три відбіркових етапи;

–        Фінал.

 

Дати проведення:

1 етап 5.05-7.05,  водойма Прилбичі

2 етап 16.06 -18.06,  водойма Кричевичі

3 етап 30.06-2.07,  водойма BOUNTY

Фінал 20.07-23.07, водойма Кричевичі

 

 

Графік проведення відбіркових етапів:

П’ятниця:

–           9.00 реєстрація;

–           9.30 жеребкування;

–           10.00 розміщення в секторах;

–           12.00  старт змагань.

Неділя:

–           12.00 фініш змагань;

–           14.00 нагородження переможців.

 

 

 

Склад команди – 1-4 учасники;

Реєстрація – першочергове право реєстрації отримують команди, що приймали участь в UFFL в попередніх сезонах. Час для цих команд на реєстрацію 1-5 листопада 2022 року. 6 листопада 0 9.00 можуть реєструватись інші команди. Команди можуть здійснити реєстрацію в коментарях під цим постом, або за номером телефону 098-888-84-38 (Єлісєєв Володимир). Першим в реєстрації команда записує прізвище капітана команди.

Реєстраційний внесок на відбіркові етапи – 3900 грн. 900 грн – авансовий платіж, який повинен бути здійснений командою 1-10 березня 2023 року. З 11 березня право оплати реєстраційного внеску отримують команди з резерву.

 

Призи на відбіркових етапах:

1)         Всі команди на старті отримують набір для риболовлі від ТМ BOUNTY:

2)         Команди отримують рейтингові очки, які дають можливість позмагатись у фіналі турніру.

3)         Команди, що зайняли 1-4 місця в своїх зонах, отримують кубки та медалі.

4)       Призи від спонсорів будуть оголошені додатково.

Визначення переможців у відбіркових етапах :

турнір проводиться за зонною системою;

переможці в зонах визначаються за сумою трьох номінацій:

1)         Загальна вага;

2)         3 найбільші риби;

3)         Біг-фіш (він не входить в 3 найбільші риби).

При рівності балів виграє та команда, в якої найбільша загальна вага.

 

Підрахунок рейтингу та вихід в фінал:

–           В фінал проходять, УВАГА!!!, 15 найкращих за рейтингом команд;

–           Команда може приймати участь в будь-якій кількості етапів, але рейтинг рахується за двома найкращими результатами  в своїй зоні. 1 місце в зоні – 1 бал, друге місце – 2 бали і т. д. При рівності балів виграє та команда, в якої більша загальна вага виловленої риби за 3 етапи.

 

Участь у фіналі БЕЗКОШТОВНА.

 

Призовий фонд, фінал.

Призовий фонд формується наступним чином – з внесків учасників на відбіркових етапах 1500 грн переходить в призовий фонд фіналу. Наприклад, якщо у всіх трьох етапах приймає участь 30 команд, то призовий фонд становить:

3*30*1500=135000 грн.

 

УВАГА!  Визначення переможців, фінал:

–           на фініші турніру судді визначають 48 найбільших виловлених риб. Команда, що піймала таку рибину, за кожну отримує 1/48 призового фонду; при однаковій вазі 48-ї риби перевагу отримує команда, що вище за рейтингом відбіркових етапів.

–           команди, що посіли 1,2,3 місце (за кількістю пійманих найбільших риб) нагороджуються ексклюзивними кубками та медалями; при рівній кількості риб перевамагає та команда, у якої більша вага цих риб; при однаковій вазі перемагає команда, що вище за рейтингом відбіркових етапів.

 

Висвітлення: турнір буде відзнято професійними відео операторами та висвітлено на youtube каналі  РК Кричевичі.

Кількість вудлищ: відбіркові етапи – 2 шт; фінал – 3 шт. Кількість запасних вудлищ необмежена.

 

 

Максимальна кількість команд в етапі:

  • На Кричевичах 36 (три зони)
  • На BOUNTY 37 (чорити зони)
  • На Прилбичах 45 (три зони).

УВАГА!

Годування: спомбом, коброю, ложкою, рогаткою дозволено цілодобово.

Зіг-ріг: дозволений.

Сигналізатори: дозволені.

Заміна в етапі: дозволяється замінити 1 учасника.

Заміна між етапами: необмежена кількість замін, але незмінним має залишатись капітан – він в списку на реєстрацію подається першим.

Мінімальний діаметр жилки: 0,25 на Кричевичах; 0,25 на BOUNTY; Прилбичі – згідно правил водойми.

УВАГА! Дозволено користуватись виключно безбородими гачками на водоймах Кричевичі та BOUNTY!

Вудлища: лише фідерні.

Максимальни розмір спомба: Midi

Кількість коропових мішків: на відбіркових етапах 10 шт, в фіналі 5 шт.

Час на виважування після фінішу: 15 хвилин.

Ловля під час грози: на час грози змагання призупиняються. Механізм буде обговорено на зборах капітанів.

 

Залишились питання? Телефонуйте за номером 098-888-84-38 (Єлісєєв Володими

Спонсори

ТМ BOUNTY

Коментарі

18 відповідей до “3 етап UFFL 2023 (Ukrainian fleet feeder league)”

  1. Вова :

    1. Команда BOUNTY 1
    2. Команда BOUNTY 2
    3. Turbo
    4. команда “Big Fish” м.Суми
    5. к-да ВІКТОРІЯ м.Львів
    6. AQUARIUS Львів
    7. Винниківський Короповий Клуб
    8. BOUNTY-SPORTEX Львів
    9. Anglers
    10. BRATHERS
    11. Mad Cats
    12. Scout
    13. CharStudio
    14. Риба Кит
    15. Pro100 Bounty Kyiv
    16. BOUNTY-Jambo Mambo
    17. ЖКК-АДРЕНАЛІН
    18. Команда Trophy Hunters:
    19. Команда Greencarp (Берегово)
    20.Команда А
    21Команда Carp Hook Київ Дяченко Сергій ???
    22,Команда FAMILY Штурипіта Роман Вардан
    23Команда Mad Cats Кіт Євген
    24Команда BOUNTY-Васильків Деревянко Дмитро
    25.Команда Марлін Музика Степан
    26. Команда UD Line Мазурик Богдан
    27.Команда “SS-Team” Лащук Олександр

  2. Лащук Олександр :

    Команда “SS-Team”
    Лащук Олександр 0976459819

  3. Богдан :

    Команда UD Line
    Мазурик Богдан 0967912979

  4. Roman :

    Реєстрація станом на 16.01.2023:
    1. Команда BOUNTY 1
    2. Команда BOUNTY 2
    3. Turbo
    4. команда “Big Fish” м.Суми
    5. к-да ВІКТОРІЯ м.Львів
    6. AQUARIUS Львів
    7. Винниківський Короповий Клуб
    8. BOUNTY-SPORTEX Львів
    9. Anglers
    10. BRATHERS
    11. Mad Cats
    12. Scout
    13. CharStudio
    14. Риба Кит
    15. Pro100 Bounty Kyiv
    16. BOUNTY-Jambo Mambo
    17. ЖКК-АДРЕНАЛІН
    18. Команда Trophy Hunters:
    19. Команда Greencarp (Берегово)

  5. Петро :

    Команда Trophy Hunters:
    Гарін Петро, тел. 0973918991

  6. Roman :

    1. Команда BOUNTY 1
    2. Команда BOUNTY 2
    3. Turbo
    4. команда “Big Fish” м.Суми
    5. к-да ВІКТОРІЯ м.Львів
    6. AQUARIUS Львів
    7. Винниківський Короповий Клуб
    8. BOUNTY-SPORTEX Львів
    9. Anglers
    10. BRATHERS
    11. Mad Cats
    12. Scout
    13. CharStudio
    14. Риба Кит
    15. Pro100 Bounty Kyiv
    16. BOUNTY-Jambo Mambo
    17. ЖКК-АДРЕНАЛІН

  7. Андрій :

    ЖКК-АДРЕНАЛІН
    Кабанов Андрій 098 706 9979

  8. Gennadiy :

    BOUNTY-Jambo Mambo
    Єржикевич Геннадій
    тел.+380972800207

  9. Володимир :

    Прошу зареєструвати команду
    Pro100 Bounty Kyiv
    Володимир Забуга
    063164881шість

  10. Ярослав :

    Риба Кит
    Дадак Ярослав 0977174733

  11. Чарковський Ігор :

    Команда CharStudio
    Чарковський Ігор
    Чарковський Ярослав

  12. Андрій :

    Scout
    Андрій Скочеляс
    0937483980

  13. Євген :

    Mad Cats
    Кіт Євген 0971264676
    Козак Євген

  14. Адміністратор :

    Команда BRATHERS
    Коржановський Сергій
    Коржановський Володимир
    0505816883

  15. Олександр :

    Прошу зареєструвати команду Anglers
    Терещенко О.
    Керничний В.
    Чирик В.
    0966549399

  16. Roman :

    Команда BOUNTY 1:
    Івасишин Роман 0673534626

  17. Roman :

    Команда BOUNTY 2:
    1. Івасишин Ігор 0978999919.

  18. Сергій :

    Turbo
    Савчук Сергій 0964279527
    Піщик Сергій
    Сяський Валентин
    Козодой Ігор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *