Коли треба пробувати зіг-ріг?

Коли треба пробувати зіг? Чи вимірюєте ви температуру на дні і на поверхні? Назвіть кілька критеріїв, які говорять про те, що потрібно пробувати зіг-ріг (Володимир Даценко)

Володимире, дякую за питання. Ми температуру не вимірюємо. Увага! Я не кажу, що це зашкодить, але ми цього не робимо.

Щодо того, коли ми пробуємо зіг-ріг. В Україні на сьогоднішній день на зіг ми ловили тільки на Кричевичах. При підготовці до всіх змагань на цій водоймі ми обов‘язково беремо все для зіга, так як його використання може стати переможною тактикою. Починаємо ловити з дна. А далі, як завжди, задаємо собі питання: «де риба». Якщо в нас з дна не клює, і в сусідів, які ловлять з дна, теж не клює, тоді можна пробувати зіг. Ну, і, тим більше, якщо на зіг вже якась команда зловила рибу. Причому, неважливо, сонячна погода чи хмарна, є невеликий вітер чи повний штиль. На зіг клює інколи і в вітер, і коли нема сонця.

Тут ми не прихильники якихось догм чи правил (для зіга має бути термоклін, сонячна погода і т. д.). Ми вважаємо, що набагато важливіше уважно слідкувати за ситуацією на водоймі, бути мобільними і готовими в будь-який момент перебудувати чи змінити свою тактику.

Сайт

Магазин

Youtube

Facebook

Змагання в Viber

Запитання читачів Viber

Барахолка Viber

Instagram

Telegram

Що краще для спода – шнур, чи жилка?