Що Ви можете сказати про африканську “чудо-рідину”.

  Після чемпіонату світу 2019 в ПАР була величезна купа питань з цього приводу. В будь-якому риболовному магазині в ПАР половину місця на прилавках займають різнокольорові баночки. Кожен чемпіон світу (країни, регіону, міста, села) робить якусь свою серію різних кольорів та запахів. Я впевнений, що одразу після того, як збірна Південної Африки шахрайським способом зайняла перше місце, з‘явилась якась нова серія, яку купують тепер всі місцеві рибалки. Для них – це бізнес. Саме тому в африканців було таке дике бажання перемогти будь-якою ціною.

  Щоб усвідомити, чому працюють різнокольорові баночки, треба знати особливості водойми в Африці. Це резервуар з величезною кількістю риби, якій абсолютно нема що їсти. Зовсім нема що – це Африка! Ловиш рибу на 3 кг і розумієш, що їй вже років 10. До трофейних розмірів короп просто не виростає через відсутність їжі. Інстинкт поїсти для того, щоб вижити переважає, то ж риба приходить на кормові точки, незважаючи на небезпеку. Перевагу має той, хто зможе максимально швидко подати сигнал, в тому числі і кольором. Ну і тим більше, якщо певний відтінок кольору та запаху вона вже знає і розуміє, що там є корм. Тому ця хрень більше і не працює ніде, крім Африки. Просто тому, що другого такого озера не існує. Ніякої цінності для наших водойм рідина не має.

  Це основна причина того, чому африканці ховали 2 зони і не давали тренуватись. В одній зоні потрібно було відсікати «тузло», в двох інших – максимально швидко приманювати все підряд. Додуматись до цього без тренування нереально.

Сайт

Магазин

Youtube

Facebook

Змагання в Viber

Запитання читачів Viber

Барахолка Viber

Instagram

Telegram

Чи варто купувати 12-футові вудлища?